Weapons

Lehké Zbraně


Long Sword
Přesné a rychlé útoky. Útočením na monstrum se vám nabíjí bar který využíváte na finální kombo které vám stakuje bonus. Skvělý pro sólo.

Sword and Shield
Zbraň dobrá pro začátečníky. Rychlý malý meč. Dobrý na komba plus štít se kterým se můžete útokům a omráčit s ním monstra.  Můžete používat předměty s vytaženou zbraní.

Dual Blades
Rychlé útoky, které umožňují delší a výkonnější komba. Demon a Archdemon mód Zvýší vaši rychlost a útočnou sílu.

Těžké Zbraně


Great Sword
Velký meč s pomalými útoky ale silným útokem. Nabitý útok dává masivní poškození, může způsobit omráčení a dá se s ním blokovat za cenu ostří zbraně.

Hammer
Velké a těžké kladivo, dokáže udělit obrovské poškození v jednom kombu. Lehce může omráčit monstrum.

Lance
Zbraň na velkou vzdálenost plus štít. Dobré poškození plus je bezpečný ale pomalý. Využívá se různými způsoby podle toho jaké máte skills na zbroji.

Gunlance
Podobné jako Lance ale z hlavně vychází exploze. Wyvern's Fire může vystřelit obrovský výbuch.

Technické zbraně


Insect Glaive
Rychlé a plynulé útoky. Vysílá Kinsect k získání esence z monstra která posilu různé síly. Power Up, Defense Up, Speed/Jump Up a Weak Heal. Vyžaduje konstantní řízení Kinsect pro efektivitu a umožňuje velmi snadnou naskočit na monstrum.

Switch Axe
Všestranná těžká sekera, která se může na krátkou dobu změnit na rychlejší meč s elementárním poškozením. Může  se přichytit na monstrum a vypustit elementární poškození v režimu meče.

Charge Blade
Podobné jako Switch Axe v tom že přepínáte mezi dvěma módy: Meč a štít a těžká sekera která umožňuje nabité útoky které nabíjíte štítem a mečem.

Hunting Horn
Podobné jako Hammer ale slabší. Posiluje hráče různými bonusy podle toho jaké hrajete melodie.  Nejlepší zbraň do party.

Střelné zbraně


Bow
Nejvíce technicky zaměřená zbraň ale také nejmobilnější. Slabší než Bowguny, ale může být silnější díky nabitím. Využívá různé náboje s různými efekty a vyžaduje hlídání výdrže.

Light Bowgun
Nabízí více mobility než Heavy Bowgun a využívá Rapid Fire, technika při které vypustíte několik rychlých střel.  Využívá různé druhy střeliva s různými účinky. Pokládá výbušné pasti se speciální munici.

Heavy Bowgun
Silnější ale pomalejší Light Bowgun. Využívá různé druhy střeliva s různými účinky. Kanónové nebo sniper náboje. Může být použit jako štít s úpravou.
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .