Palico Gadgets

NázevKmenEfektVyšší Level EfektuPopis
Vigorwasp SprayStarterKočka vyvolá vosu která tě vyléčí. Prvně jí přivolá a pak s ní k vám přiletí, pozdější vylepšení položí na zem ke kterému musíte dojit a použit, a nakonec dostanete možnost ji vyvolat sami.Zvyšuje léčení, na levelu 5 ji můžete sami vyvolat a na levelu 10 ji můžete položit na zem.Nástroj který využívá vosí med k vyléčení hrdiny. Množství zdravý se zvyšuje s dovedností.
Flashfly CageBugtrapper

(Ancient Forest)

Kočka vyvolá oslepující mouchy blízko velkého monstra.Vytváří mouchy častěji.

na levelu 5 můžete mouchy vyvolat ručně a kočka občas nastraží slabou šokovou past. Po levelu 5 kočka spawnuje pasti více častěji, a na levelu 10 můžete položit šokovou past ručně.

Bugtrapper insect cage zastavuje monstra v jejich cestě. Jeho účinnost se liší podle druhu hmyzu uvnitř, a doba trvání se zvyšuje s dovedností.
ShieldspireProtector

(Wildspire Waste)

Kočka použije štít který naláká velké monstrum na něj a brání její útoky.Obrana se zvyšuje.

Také přidává schopnost zaútočit na monstrum se štítem, může ho také omráčit.

Štít slouží k odrážení útoků nebo k provokování monster a přilákaní jejich pozornosti. Obranný efekt se zvyšuje s dovedností.
PlunderbladePlunderers

(Rotten Vale)

Během boje kočka útočí na monstrum a získává z nich bonusový materiál (šupiny,zuby,pařáty a další)S vyšší dovedností se množství materiálů zvyšuje.Plunderblade je nástroj se kterým vaše kočka získává více materiálů při boji.
S dovedností se počet materiálů zvyšuje
Coral OrchestraTroupers

(Coral Highlands)

Kočka hraje a tím vám přidává různé posílení.

Na větším levelu se vaše kočka naučí více tónů.

Instrumentál který vám přidává různé posílení jako větší poškození, obranu nebo různě odolnosti proti živlům. Tyto efekty se zlepšují s dovedností.
Meowlotov CocktailGajalaka

(Elder Recess)

Kočka háže na monstrum bomby které mohou poškodit části těla.S levelem se poškození bomb zvyšuje. Na vyšší úrovni umožňuje používat Bomby v kombinaci s Palico katapultem a místo ořechů bude střílet rakety.Kočka hází bomby které udělují poškození. Poškození se zvyšuje s dovedností.
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .